Inspiratie: de mooiste outfits voor naar je werk

De mooiste work looks op een rij.

Lees ook

Het liefst zou je elk seizoen willen aftrappen met een compleet nieuwe (werk)garderobe, maar dit is natuurlijk lang niet altijd voor iedereen weggelegd. Of noodzakelijk. Daarom hebben we een aantal inspirerende beelden van prachtige work looks opgesteld, die gegarandeerd óók samen te stellen zijn met de huidige inhoud van je kledingkast. 

1. Het pak

Een mooi vrouwenpak in een felle kleur is het nu helemaal. Maar ook een basic kleur als zwart, grijs of bruin staat nog altijd prachtig. Het liefst draag je hem anno 2022 een tikkeltje oversized. Is dat niet zo jouw ding? Accentueer je taille dan met een mooie riem over je blazer heen.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Darja Barannik (@darjabarannik)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door CAROLINE LIN (@thecarolinelin)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Pernille Teisbaek (@pernilleteisbaek)

2. Mooi wit

In de afgelopen jaren is idee dat wit alleen tijdens zomermaanden gedragen mag worden volledig van de baan geveegd. Steeds vaker spotten we wit voor ieder seizoen van het jaar op de catwalk en tijdens de modeweken. En dus ook voor naar kantoor. Een wit pak, een witte jeans of natuurlijk de goede oude witte blouse.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Claire Rose Cliteur (@clairerose)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Anouk Yve (@anoukyve)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Petra (@pepamack)

3. Chique accessoires

Een simpele outfit kun je al snel een upgrade geven met goede accessoires. Denk aan een mooi ceintuur in je taille, een paar grote oorbellen, statement pumps of bijzondere tas. Mooie details maken een outfit helemaal af.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Femmeblk (@femmeblk)

4. Lange jurken

Behoefte aan een vrouwelijke outfit die niet té sexy is? Ga dan voor een mooie midi of maxi jurk of rok in combinatie met een gebreid vest of colbert. Deze lengte is perfect om te combineren met zowel je favoriete winterlaarzen als een paar pumps.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Benthe Liem 🦋 (@bentheliem)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Abisola Omole (@abimarvel)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Yara Michels (@yara_michels)

5. Oversized colbert

Het oversized colbert is niet meer weg te denken uit de fashion wereld. Iedere outfit krijgt meteen een chique twist als je hem combineert met een blazer. Draag ‘em op een simpele jeans, een jurk of legging.

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Claire Rose Cliteur (@clairerose)

 

Dit bericht op Instagram bekijken

 

Een bericht gedeeld door Michelle Fleur (@michellefleur)

Sneakers

Het lijkt een oude gewoonte: een jurk of pak combineren met een paar pumps. Zeker als je naar kantoor gaat. Maar tegenwoordig hoeft dat heus niet meer. Een chique outfit gecombineerd met casual schoenen is nu populairder dan ooit. Trek dus gerust je sneakers onder een pak of jurk aan om er een casual twist aan te geven én comfortabel te lopen.

Beeld: BrunoPress, Instagram 

Laatste nieuws

Zie ook

Met deze vier taken zou je iedere werkdag moeten beginnen

Met deze vier taken zou je iedere werkdag moeten beginnen

Je begint de dag vroeg, om vervolgens tot de lunch te verdwalen in je mailbox en niks van je to do-list af te hebben. Herkenbaar? Begin je werkdag met deze vier taken en je zult de rest van de dag een stuk productiever zijn.
Handtas

Een volle handtas? Dit gewicht is ergonomisch verantwoord

We zeulen heel wat gewicht met ons mee, maar is dat wel verantwoord?
mode-iconen

6 Mode-iconen van vroeger die ons nog altijd weten te inspireren

Geroemd om hun stijl, flair, carrière én humanitaire hart.