Altijd goed: 6 basics voor de herfst die nooit uit de mode gaan

Met deze items zit je altijd goed.

Lees ook

Al druk bezig met je herfst garderobe? Hoeveel mooie pronkstukken je ook hebt, je kledingkast is niet compleet zonder een paar klassieke basics die je met alles kunt combineren.

Herfst basics

Voor een mooie herfst outfit zijn een aantal basic items essentieel. En je hebt er niet alleen deze winter wat aan, je kunt er jaren van genieten omdat ze nooit de mode gaan. Een goede fashion investering dus. Kijk mee.

1. Zwarte laarzen

Elk jaar zie je ze weer: de zwarte laarzen. Op dit moment zijn hoge Chelsea boots helemaal hot and happening, maar Dr. Martens en de high knee boots doen het ook nog steeds goed.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monikh Dale (@monikh)

2. Trenchcoat

Need we say more? Een trenchcoat is altijd goed. Niet alleen in de herfst.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Stephanie Broek (@stephaniebroek)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Isaya Elais🦋 (@elaisaya)

3. Blazer

Of je ‘m nu op de klassieke manier draagt, met een mini-dress of met een mom jeans, de blazer kan altijd. In het najaar ook lekker met een trui eronder.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Aimee Song (@aimeesong)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

4. Gebreide trui

Vooral tijdens dit seizoen, meer dan welkom. Staat leuk, zit lekker en houdt je warm. Kies er wel eentje die tijdloos is, dus zonder teveel poespas. Geeft hij pluisjes af? Klik hier om te lezen hoe je daar voor eens en altijd vanaf komt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kae Sutherland (@kaesutherland)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

5. Zwarte broek

Als je geen inspiratie hebt voor een outfit, dan kan de zwarte broek altijd. Er is geen look waar hij niet bij past.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOSEFINE H. J (@josefinehj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Claire Rose Cliteur (@clairerose)

6. Coltrui

Het liefst in een neutrale kleur en van mooie kwaliteit, dan kun je er nog jaren van genieten.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nicole Huisman (@nicole_huisman)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anna Nooshin (@annanooshin)

Mix & match

Deze basics gaan nooit uit de mode en draag je jarenlang, dus schroom niet om voor goede kwaliteit te gaan. Ook als je daar dan wat meer voor moet betalen. Nu je basics op orde zijn, kun je je garderobe aanvullen met mooie (trendgevoelige) eyecatchers. Succes!

Bron: Marie Claire | Beeld: BrunoPress, Instagram

Laatste nieuws

Zie ook

handtas

Dit wil je: een (regen)jasje voor je handtas

Net als dat je zelf een jas aantrekt bij slecht weer, kan jouw tas nu ook schuilen onder haar cape.
pluisjes

Zo geeft je wintertrui nooit meer pluisjes af

Eeen zorgen, err zijn verschillende oplossingen voor.
Mode-items

5 Mode-items die je deze winter warm houden

Na de overdadige feestdagen-gekte hunker je met smart naar de lente, een aangename temperatuur en luchtige jurkjes. Helaas laat dat allemaal nog even op zich wachten en moeten je eerst nog minimaal twee 'koude' maanden zien te overbruggen. In stijl, welteverstaan. En met deze items.