/https%3A%2F%2Fcdn.pijper.io%2F2025%2F03%2Ffa3qn2juwukjn21742197748.jpg)
Jelka van Houten en Henri van Loon zijn nog niet zo heel kortgeleden in het huwelijksbootje gestapt. Maar wat óók nog niet zo heel lang geleden is, is dat ze op latere leeftijd ouders zijn geworden van hun kindje Bonnie. In gesprek met VROUW praat ze openhartig over hun uitdagingen als ouders.
Dochtertje
In 2020 heeft Jelka samen met echtgenoot Henri van Loon dochtertje Bonnie mogen verwelkomen. Ze had al twee kinderen uit een eerdere relatie, waardoor dit voor Jelka haar derde kindje is.
Echter, kreeg Jelka dochtertje Bonnie pas op 42-jarige leeftijd, iets wat haar aan het denken heeft gezet. Zo kwam ze erachter dat ze tegen die tijd dat Bonnie klaar is met school, ze bijna 25 jaar op het schoolplein heeft gestaan.
Slaapritme
En een baby betekent natuurlijk ook gebroken nachten. Jelka legt dan ook uit dat ze geen 'normaal slaapritme' meer heeft. "Als je op je 42ste nog een kind krijgt, ben je echt wel moe." Gelukkig voor haar is deze periode bijna voorbij. Zo heeft ze gehoord dat een vrouw vijf jaar na een bevalling weer haar oude slaapritme terug heeft. "Dus ik doe het al bijna vijftien jaar zonder. Nog een jaartje en dan kan ik eindelijk weer normaal gaan slapen."
Team
Gelukkig is Henri er ook om haar bij te staan. "Gelukkig zijn Henri en ik een echt team. Dan tik ik hem op de schouders en neemt hij het over. Kan ik zelf even instorten", aldus Jelka. Ze heeft namelijk best een druk bestaan. Zo is ze naast moeder ook nog eens gezegend met een succesvolle carrière. En om dit te combineren, tja... Dat is best lastig. "Dan wil je ook nog moeder en mens zijn, en vriendin, en partner en sexy... Nou ja, sexy dat heb ik allang opgegeven. Ik draag nooit make-up in mijn vrije tijd en loop er thuis bij als een slons."
- RTL
- NL Beeld