Tony Chocolonely eert Dieuwertje Blok op prachtige manier: chocoladeletter D terug in het schap

'We vinden het een heel mooi initiatief', aldus het chocolademerk.

Tony Chocolonely Dieuwertje Blok

Heel Nederland is geraakt door het overlijden van presentatrice Dieuwertje Blok. Inmiddels hebben talloze mensen, bekend en onbekend, haar dan ook geëerd. Ook chocolademerk Tony Chocolonely heeft een manier bedacht om de presentatrice te eren. En dat op een wel hele bijzondere manier.

Chocoladeletter D

Illustrator Björn Remmerswaal deed recent namelijk een mooie oproep op LinkedIn. Zo vroeg hij of Tony Chocolonely de chocoladeletter D weer in de schappen wil brengen om op deze manier Dieuwertje te eren.

Enne, deze actie werd een groot succes! Zo is er in totaal al ruim 10.000 euro opgehaald, wat wordt gedoneerd aan KWF Kankerbestrijding.

Oproep

De illustrator plaatste recent de oproep op LinkedIn, met daarbij een mooie illustratie van een stoomboot met een grote chocoladeletter D achterop. Ook zien we Sinterklaas en twee Pieten de stoomboot met de letter uitzwaaien. Naast Tony Chocolonely tagde hij ook Verkade, Yildiz en Droste met de vraag of ook zij de chocoladeletter D tijdelijk weer in de schappen willen brengen.

Binnen 24 uitverkocht

Tony Chocolonely hoefde dan ook niet lang na te denken nadat zij de oproep voorbij zagen komen, en zeiden meteen 'ja' op het idee van de illustrator. Op de website van het chocolademerk was dan ook meteen de chocoladeletter D beschikbaar, welke binnen no-time was uitverkocht.

"In nog geen 24 uur hebben we via onze webshop 2500 repen verkocht. Daarmee is er iets meer dan 10.000 euro opgehaald voor het KWF. We wilden Björns oproep graag faciliteren, we vinden het een heel mooi initiatief", aldus Bram Pluijm van Tony Chocolonely.

Personality
  • Libelle
  • NL Beeld